KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15249454

nr 1524 9454

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Tusch, Signerad, daterad 46, Plöjning. Bildmått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 27 februari 2023
kl 19:50:50

Acke Ã…slund

Läs mer om Acke Ã…slund