KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuchteckningar 8078513
nr 807 8513
Tuchteckningar
2 st, Hans Hedman, Oscar II & Branting + batalj, ca 24 x 17
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 februari 2013
kl 19:40:33
11/2 10:06:36