KONST / Litografier / Tryck 3616528
nr 361 6528
Tryck
sign. Ã…ke Arenhill, "heads", 13x10
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2005
16/5 15:11:46
Signe Persson-Melin (f. 1925)