KONST / Skulptur & konsthantverk / Tryck på plexi 17098071

nr 1709 8071

Tryck på plexi

Bengt Bengtsson. ”Statyett”. Signerad, numrerad 3/50. Bildmått: 61x30 cm. Yttermått inklusive ram: 61x30 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:27:11