KONST / Skulptur & konsthantverk / Tryck på plexi 17119005
nr 1711 9005
Tryck på plexi
Bengt Bengtsson. ”Monroe”. Signerad, numrerad 10/50. Bildmått: 25x18 cm. Yttermått inklusive ram: 25x18 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:40:01
23/6 18:33:42
300 kr
30/6 20:34:50