KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tryck 13836355

nr 1383 6355

Tryck

Kina, Häst. Offset, tryckt signatur, skador. 70x39cm, yttermått inklusive ram: 73x43 cm.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

tisdag 9 mars 2021
kl 11:15:21