KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tryck 13836355
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien djurmotiv häst kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
-
7150 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo inkl. Fin..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:41
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien djurmotiv häst kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
-
7150 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo inkl. Fin..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:41



