KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16034049
nr 1603 4049
Träsnitt
Yuki Rei (1928-2003), "La Mer". Signerad, numrerad 16/30, daterad 1966. Bildmått: 35x68 cm, yttermått inklusive ram: 41x73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:52:20
2/3 20:49:59
700 kr
4/3 18:42:29