KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16704281
nr 1670 4281
Träsnitt
Ursula Schüts (1935). Signerad, numrerad 20/110, "Stilla vatten". Bildmått: 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 38x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:35:02
21/12 19:27:51
Träsnitt
nr 1670 4281
Träsnitt
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
lördag 21 december 2024 |
| 21/12 19:27:51 | 1 | Vinnande bud |