KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15328021
nr 1532 8021
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Träsnitt, "Fågel i en skog". Signerad, numrerad Pt, daterad -52. Bildmått: 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 32x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:21:15
3/4 17:10:06
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist