KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16144243
nr 1614 4243
Torsten Jurell
(f. 1951), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 13/120,22x10 cm, yttermått inklusive ram: 38x25 cm
Torsten Jurell, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:50:48
Torsten Jurell
nr 1614 4243
Torsten Jurell
(f. 1951), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 22 april 2024 |