KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12756570

nr 1275 6570

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Vasabron, PT. Signerad, daterad -72. Motivet: 27x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:34:31

12/9 23:28:37 1      150 kr
16/9 17:27:01 2      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén