KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13023292
nr 1302 3292
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Utsikt över spårområdet vid Stockholm Central. Signerad, numrerad 287/360, daterad 1973. Motivet: 50x80 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:20:42
1.000 kr
1.200 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén