KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15936165
nr 1593 6165
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Skärgård. Signerad, numrerad 216/360, daterad -69. Bildmått: 16x57 cm, yttermått inklusive ram: 26x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:43:54
300 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén