KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17516125

nr 1751 6125

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Signerad, numrerad 100/150, daterad -62, Slussen. Bildmått: 31x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:50:42

13/12 20:42:34 1      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén