KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17516125
nr 1751 6125
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 100/150, daterad -62, Slussen. Bildmått: 31x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:50:42
13/12 20:42:34
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén