KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15328005
nr 1532 8005
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad HC 14, Bastugatan. Bildmått: 44x25 cm, yttermått inklusive ram: 60x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:59:09
250 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén