KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16449243
nr 1644 9243
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad - 89, daterad 256/360,35x49 cm, yttermått inklusive ram: 51x64 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:08:46
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén