KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17459112
nr 1745 9112
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerad, numrerad 138/360. Bildmått: 36x52cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Kondition: trasigt glas
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:33:28
100 kr
150 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén