KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17459112

nr 1745 9112

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, 2 st, Signerad, numrerad 138/360. Bildmått: 36x52cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm

Kondition: trasigt glas

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:33:28

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén