KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12498263
nr 1249 8263
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 3 st, Motivet: 19x20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:08:03
21/4 19:21:17
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Kondition: slitage, skador
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1249 8263
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 22 april 2019 |
| 21/4 19:21:17 | 1 | Vinnande bud |
Svenolov Ehrén