KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12113152
nr 1211 3152
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Arkösund, Signerad -68,131/300. Motivet: 30x52
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:02:27
22/10 17:02:09
22 okt
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1211 3152
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 22 oktober 2018 |
| 22/10 17:02:09 | 1 | Vinnande bud |
22 okt
Svenolov Ehrén