KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10425215
nr 1042 5215
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, Hamngatan, 218/260, signerad 1981, 44x59
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:46:39
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén