KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10335829
nr 1033 5829
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 71/360, signerad, -76, 35x54
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:45:12
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén