KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8873208
nr 887 3208
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 165/410, signerad. -78
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:59:09
10/4 17:37:55
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén