KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8703467
nr 870 3467
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), signerad, 1959, 33/ 70, motivet: 44x38
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2014
kl 20:36:24
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén