KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10392482
nr 1039 2482
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Riddarfjärden, Riddarholmen, 270/360, signerad, -84, motivet: 57x44
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 maj 2016
kl 18:23:40
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén