KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14277438
nr 1427 7438
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 117/310. Bildmått: 37x51, yttermått inklusive ram: 65x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:04:39
19/10 14:50:15
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg