KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10256048

nr 1025 6048

Träsnitt

Suttner, EA-upplaga, signerad, -85mm: 25x32

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 mars 2016
kl 19:06:07

  • Tema
  • 14 mar