KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7383300

nr 738 3300

Träsnitt

signerad Von Arkel, 49/50, motivets mått: 11x13

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 januari 2012
kl 18:18:28

30/1 10:32:46 1      Vinnande bud
30/1 17:20:02 2      200 kr