KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13914400

nr 1391 4400

Petter Zennström

(f. 1945), Sverige

Träsnitt, Petter Zennström (f. 1945), Sverige. Signerad, daterad 1975. Motivet: 34x28cm, yttermått inklusive ram: 57x45cm

Petter Zennström, svensk målare född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:11:39

18/4 15:17:24 1      Vinnande bud

Petter Zennström

Läs mer om Petter Zennström