KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12332046
nr 1233 2046
Paul René Gauguin
(1911-1976), Danmark
Träsnitt, Kvinna, Signerad, 1962,74/260. Motivet: 66x42
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:00:17
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Paul René Gauguin
Läs mer om Paul René Gauguin