KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13185084
nr 1318 5084
Pär Siegård
(1887-1961), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1931, numrerad 4/20. Motivet: 26x14cm
Pär Siegård, svensk målare och grafiker född 1887, död 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:31:08
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
Pär Siegård
Läs mer om Pär Siegård
Pär Siegård
Läs mer om Pär Siegård
nr 1318 5084
Pär Siegård
(1887-1961), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 6 april 2020 |
Pär Siegård