KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9985753
nr 998 5753
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, 2 st. Maja Fjaestad (1873-1961), vårblommor, signerade, motivet: 14x17 + 14x12
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 november 2015
kl 20:12:52
100 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad