KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16925301
nr 1692 5301
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, Signerad, "Björkhänge". Bildmått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 36x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:42:38
100 kr
150 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad