KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9917764
nr 991 7764
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Träsnitt, Lars Lerin (f. 1954), 1977, PT, motivet: 49x69
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:18:31
1/11 20:28:02
Lars Lerin
nr 991 7764
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 2 november 2015 |
| 1/11 20:28:02 | 1 | Vinnande bud |