Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14099031



*

nr 1409 9031


Träsnitt

Kina. Motivet: 36x24cm, yttermått inklusive ram: 51x37cm


Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 2 augusti 2021
kl 19:55:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/7 14:43:34 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik kina kinesisk kinesiskt linoleumsnitt träsnitt
  • 8290 Etsningar
    2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:37
  • 1007 Färgetsning
    Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr