Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17516013



*

nr 1751 6013


Träsnitt

2 st, Kina. Bildmått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm


Utrop:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 15 december 2025
kl 18:48:15


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik kina kinesisk kinesiskt linoleumsnitt träsnitt
  • 8290 Etsningar
    2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:37
  • 1007 Färgetsning
    Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr