KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14246092
nr 1424 6092
Kazuyo Johansson Hoshino
(f. 1943), Sverige
Träsnitt, Djur. Signerad, numrerad 2/50. Bildmått: 20x20, yttermått inklusive ram: 43x37 cm
Kazuyo Johansson Hoshino, svensk konstnär född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:24:28
8/10 19:38:30
Kazuyo Johansson Hoshino
Läs mer om Kazuyo Johansson Hoshino