KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13914122

nr 1391 4122

Träsnitt

3 st, Japan, 1900-tal. Motivet: 33,5x23, yttermått inklusive ram: 45x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:11:55

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor