KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7919663

nr 791 9663

Träsnitt

Japan, 1700-/1800-tal, 34x22

Kondition: skadad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 november 2012
kl 18:11:35