KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7919663
nr 791 9663
Träsnitt
Japan, 1700-/1800-tal, 34x22
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:11:35
600 kr
700 kr