KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15889258
nr 1588 9258
Träsnitt
Hugo Gehlin (1889-1953), Signerad, numrerad 8/15, Daterad 1915 cm, yttermått inklusive ram: 35x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:35:08
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)