KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9963159
nr 996 3159
Gustaf Fjaestad
(1868-1948), Sverige
Träsnitt, Gustaf Fjaestad (1868-1948), Man i keps, Signerad med dedikation, ramens innermått: 59 x 47
Kondition: missfärgad
Gustaf Fjaestad, svensk bildkonstnär född 1868, död 1948.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 november 2015
kl 19:04:49
22/11 16:25:09
700 kr
23/11 17:22:57
Gustaf Fjaestad
Läs mer om Gustaf Fjaestad