KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16338444
nr 1633 8444
Georg Galmin
(1915-1970), Sverige
Träsnitt, Frukter. Signerad, numrerad 97/215. Bildmått: 58x19 cm, yttermått inklusive ram: 73x33 cm
Georg Galmin, svensk bildkonstnär född 1915, död 1970.
Utrop:
300 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:32:44)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 19:17:19
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor