KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14499287
nr 1449 9287
Erik Wessel-Fougstedt
(1915-1990), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 66/320. Bildmått: 15x25, oramat löst blad
Erik Olof Wessel Fougstedt, svensk målare född i Paris 1915, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:42:24
21/2 20:37:24
Erik Wessel-Fougstedt
Läs mer om Erik Wessel-Fougstedt