KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14077238
nr 1407 7238
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Signerad, Liljor i parken. Motivet: 25x19, yttermått inklusive ram: 32x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:42:06
5/7 19:31:13
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman