KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12555054
nr 1255 5054
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Annie Bergman, "Nypon", Signerad. Motivet: 18x15
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:33:51
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman