KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15396279
nr 1539 6279
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 159/200, daterad -66, "Van Gogh på slätten I". Bildmått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 61x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:22:47
8/5 18:36:51
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson
nr 1539 6279
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 8 maj 2023 |
| 8/5 18:36:51 | 1 | Vinnande bud |
Alf Olsson