KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 6216036

nr 621 6036

Träskulptur

Johnny Mattsson (1906-1970), Sverige, 1950-tal, höjd ca 15, 5 cm, signerad: ”JM”

Utrop:

300 kr

Såld:

2.700 kr

måndag 25 januari 2010
kl 19:03:24

  • Tema