KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyrer 16915021

nr 1691 5021

Torrnålsgravyrer

2 st, Ture Jörgensen (1907-1962), Sverige. Signerad, yttermått inklusive ram: 60x75 ca

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:39:43

31/3 20:09:53 1      Vinnande bud