KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tempera 13524649
nr 1352 4649
Lennart Berglund
(1930-2013), Sverige
Tempera, Signerad, komposition. Bladets mått: 15x21 cm
Lennart Berglund, svensk målare, tecknare och skulptör född 1930, död 2013.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:39:35
5/10 18:40:58
Lennart Berglund
Läs mer om Lennart Berglund