KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15328031

nr 1532 8031

Teckningar

2 st, Tusch, Rolf Gustavsson. Signerade Gurr. Yttermått inklusive ram: 30x21 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 april 2023
kl 19:19:14