KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15418191

nr 1541 8191

Teckningar

3 st. Signerade, yttermått inklusive ram: 36x34-39x32,1 st oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 22 maj 2023
kl 19:25:06